Wystawy muzealne

Scenografia muzealna, która buduje historię Świata

Wystawy muzealne dla pokoleń żądnych wiedzy

Scenografia muzealna to bardzo ważny element budowania muzeów i placówek publicznych, które pragną stworzyć niepowtarzalne wystawy dla zwiedzających i pasjonatów historii, sztuki, nauki, przyrody, rozwoju technologicznego czy militarnego. Dzięki wspaniałym i pięknym dekoracjom muzealnym, możemy podziwiać każdego dnia historię naszego Świata.

Niepowtarzalne wystawy muzealne, które budujemy we współpracy z naszymi klientami, pozwalają nam podziwiać nie tylko historię, ale również poznać jej uroki i nieznane dla nas fakty. Żyjąc każdy z nas ma niewiele okazji, aby poznać całą historię naszej ludzkości. Jesteśmy zabiegani, a często żyjemy wyłącznie czasem teraźniejszym. Muzea to nasza furtka do poznania historii i zdobywania wiedzy, odkrytej przez całe pokolenia.

Wystawy muzealne, które współtworzymy to idealna okazja dla ludzi pragnących zdobywać nie tylko wiedzę, ale również pragnących poznać doświadczenie specjalistów z różnych dziedzin wiedzy. Dzięki placówkom publicznym, w których możemy obejrzeć wspaniałe dekoracje sprzed dziesięcioleci, setek czy nawet sprzed milionów lat, pozwala nam wyobrazić sobie, jak wiele czasu istnieje życie i całą ludzkość oraz czego dokonaliśmy.

Piękna historia na wyciągnięcie ręki

Wystawy muzealne dają nam niespotykaną możliwość zobaczyć piękno odkrywania pięknej historii oraz tej, która powinna zostać zapamiętana, aby wyciągać wnioski i uczyć pokolenia. Wspaniałość historii polega na jej nieulotności, jeśli cały czas o niej pamiętamy.

Dzięki uchwyceniu chociażby niewielkich skrawków historii w postaci dekoracji muzealnych z wydarzeń, które miały miejsce w zamierzchłych czasach, możemy poznać dzieje ludzkości, naszego Świata oraz zrozumieć go. Dzięki historii oraz odkryciom człowieka, mamy możliwość poznawać nieocenione dokonania naukowców, odkrywców i ludzi, któzy poświęcili swoje życie, aby poznać dla nas cały

Świat i jego wszelkie uroki. Scneografia muzealna, którą tworzymy dla placówek muzealnych oraz prywatnych sprawia, że budujemy nie tylko dekoracje, ale przede wszystkim niezapomniane wehikuły czasu dla kolejnych pokoleń, które żądne wiedzy będą mogły podziwiać naszą pracę oraz to co ona przedstawia - wystawy muzealne budujące ich świadomość historyczną.

Scenografia teatralna wczoraj, dziś i jutro...

Spoglądając na nasze projekty i realizacje, odnosimy wrażenie, że wiele z nich, odzwierciedla nie tylko naszą pracę i włożony trud w ich stworzenie. Mamy wrażenie, że są one częścią historii firmy Deko-Bau i uzupełniają nasze doświadczenie oraz wiedzę na temat projektowania i budowania niepowtarzalnych scenografii teatralnych. Czym jednak byłaby firma bez zaufanych pracowników i artystów? To właśnie nasz zaufany personel sprawia, że scengrafia teatralna, którą tworzymy, jest tak wspaniała i niepowtarzalna. Dzięki naszym artystom, dekoracje i całe scenografie, tworzone dla naszych wspaniałych klientów, są odzwierciedleniem naszej pasji i ciężkiej pracy, którą wkładamy w każdy projekt.

Czym byłaby również firma Deko-Bau bez naszych zaufanych klientów. To dzięki Państwa projektom i zaufaniu, którym obdażyliście nas podczas realizacji Waszych pomysłów, mieliśmy przyjemność doświadczyć wspaniałych i kreatywnych projektów oraz zdobywać nowe doświadczenia podczas tworzenia nowych scenografii. Tak naprawdę każda scenografia teatralna, jest unikalna i niepowtarzalna, dlatego praca z naszymi klientami, zawsze jest dla nas nowym i fascynującym wyzwaniem.

Czym dla nas jest dekoracja teatralna? To sztuka przedstawiania dekoracji w taki sposób, aby trafiła prosto do serca i wyobraźni widza. To sztuka tworzenia niespotykanego otoczenia, dzięki któremu odbiorcy będą mogli przenieść się do innego Świata i wkroczyć do miejsc, które są dostępne wyłącznie w wyobraźni, mitach i opowieściach.

Deko-Bau Sp. z o. o.
Z miłości do teatru...

Kultura i sztuka od zawsze fascynowały człowieka. Od setek lat człowiek tworzy dzieła malarskie, rzeźby, wystawia spektakle teatralne i sztuki, które przeszły już do historii naszych dziejów. Komponujemy ponadczasową muzykę i sprawiamy, że trafia ona do serc i umysłów słuchaczy. A przecież o to właśnie chodzi. Sztuka powinna trafiać prosto do serca i wyobraźni, która kieruje naszym życiem. To dzięki niej tworzymy niepowtarzalne obrazy i projektujemy zapierające dech w persiach dekoracje, które zachwycają widzów i sprawiają, że przenoszą się do zupełnie innego Świata i wymiaru.

Każdego dnia staramy się dotrzeć do serc i wyobraźni widzów poprzez nasze dekoracje teatralne, ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie spojrzeć przez Świat zupełnie inaczej niż robimy to każdego dnia, zmagając się z naszą codziennością. Dzięki spektaklom teatralnym i operowym, możemy przeżywać fascynujące przygody i przenosić się do miejsc, których nigdy nie poznamy, nie odwiedzimy i nie będziemy mogli obejrzeć, ponieważ nie istnieją naprawdę - tylko w naszej wyobraźni...

Scenografia muzealna i projekty Art-Deko

Nasze dekoracje muzealne to projekty, dzięki którym możemy odzwierciedlić historię człowieka i całego Świata. Czasami są to historie, które wydarzyłt się w danym regionie, a czasem dotyczą historii całej ludzkości czy naszej planety. Wystawy muzealne, które produkujemy dla placówek publicznych oraz na potrzeby prywatnej inicjatywy naszych klientów, pozwalają nam budować nie tylko zaufanie i kontakty biznesowe, ale również możliwość przekazania pokoleniom nieograniczoną wiedzę i doświadczenie płynące z możliwości poznania historii.

Codziennie tworzymy dekoracje muzealne, które projektowane są przez doświadczonych scenografów. Nigdy nie lubimy kompromisów i wyboru jakości ponad cenę i odwrotnie. Zawsze pragniemy, aby projekty, które realizujemy dla klientów, zawsze były wykonane z należytą sarannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

O NASZYM DOŚWIADCZENIU PRZEKONAŁO SIĘ WIELU NASZYCH KLIENTÓW! ZOBACZ DLACZEGO TAK WIELE FIRM ZAUFAŁO WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCIOM SPECJALISTÓW ART-DEKO i DEKO-BAU!

Muzeum Wody – Hydropoli

Muzeum Migracji w Gdyni