Dekoracje operowe

Scenografia operowa poruszająca serca i duszę!

Scenografia teatralna

Niezapomniane dekoracje operowe

Art-Deko to firma produkująca naprawdę świetne dekoracje operowe i fantastyczną scenografię, która przeniesie Cię do innego wymiaru, byś mógł / mogła zakosztować kawałka wyobraźni mistrzów scenografii. Dzięki ich poświęceniu i zaangażowaniu, doświadczysz wspaniałych chwil podczas spektaklu oraz zagwarantujemy Ci niesamowite i fantastyczne przeżycia podczas każdego wydarzenia i spektaklu. Wspólnie spędzony czas ze znajomymi lub rodziną, stanie się niezapomnianymi chwilami, ponieważ staramy się, aby nasze produkcje były realistyczne oraz idealnie dopasowane do każdego spektaklu.

Możemy śmiało powiedzieć, że każda scenografia, to małe dzieło sztuki operowej, dzięki którym jesteśmy w stanie wzruszyć i zainteresować widzów w trakcie każdego spektaklu. Scenografia operowa, dzięki Art-Deko nabiera nowego i świeżego znaczenia, dzięki naszym realizacjom, które tworzymy zarówno dla zaufanych klientów w Polsce i w całej Europie. Od wielu lat współpracujemy z operami z wielu krajów europejskich, które dażą naszą firmę dużym zaufaniem i gdy mamy przyjemność, zawsze towarzyszymy im podczas wydarzeń, dla których tworzymy dekoracje operowe.

Dekoracje operowe tworzymy już dekadę

Firma Art-Deko Sp. z o. o. istnieje już ponad dekadę, a założona została ponad 10 lat temu, gdy scenografia operowa i dekoracje oraz rzeźby wykonywane na potrzeby spektakli, nie były wykonywane w takiej nowoczesnej technologii, jak ma to miejsce obecnie. Nasza firma narodziła się z zamiłowania do sztuki teatralnej i operowej. Jesteśmy zafascynowani możliwością współtworzenia niezapomnianych spektakli operowych, które zapadają w pamięć widzom w całej Europie.

Pragniemy tworzyć niepowtarzalne i fantastyczne dekoracje operowe, które będą zachwycały i poruszały serca oraz dusze widzów. Dzięki pragnieniu ciągłego doskonalenia i rozwoju, nasze przedsiębiorstwo tworzy obecnie scenografię, którą będą podziwiali widzowie, których fascynuje sztuka operowa. Nasze bogate portfolio zawiera autorskie realizacje, które mieliśmy przyjemność tworzyć dzięki wyobraźni i niezwykłemu talentowi scenografów operowych, bez których nie mogłyby powstać nasze wyjątkowe dekoracje.

Nasze dekoracje operowe są tym bardziej niezapomniane, ponieważ tworzymy je dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce w branży. Sceografia operowa to dla nas codzienne zmaganie się z fascynującymi projektami scenarzystów, których wyobraźnia nie zna granic. Dzięki temu możemy wzbudzać emocje i zachwyt każdego widza, który może przenieść się daleko w przeszłość lub przyszłość. Produkując nasze niesamowite dekoracje, pozwalamy widzom odwiedzić starożytne miasta i fantastyczne miejsca, które istnieją wyłącznie w naszej wyobraźni.

Scenografia operowa dziś i jutro

Gdy spoglądamy wstecz i przyglądamy się naszym zrealizowanym projektom, mamy wrażenie, że bez bogatego doświadczenia i zdobytej wiedzy, nie bylibyśmy w stanie zaoferować naszym klientom nowoczesnych rozwiązań. Technologie wytwarzania dekoracji zmieniły się przez dziesięciolecia i obecnie opierają się na pracy ludzi i maszyn przystosowanych do pracy.

Dekoracje operowe, które dzięki nim tworzymy są inne i sporą część pracy ręcznej możemy przenieść na barki maszyn, które obsługujemy. Dzięki takim rozwiązaniom, dostarczamy naszym klientom dekoracje i rzeźby w krótszym czasie, dzięki czemu realizacje mogą być wykończone w innym terminie i zrealizowane o wiele szybciej.

Czym jednak byłaby nasza praca, gdyby nie doświadczenie i umiejętności naszych zaufanym pracowników, artystów i scenarzystów - ludzi, którzy projektują, tworzą i wykańczają każdą scenografię, dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu w tworzeniu scenografii operowej i dekoracji. Współpraca z naszymi pracownikami pozwala nam budować fantastyczne relacje, dzięki którym dekoracje i scenografia tworzona w naszej firmie, są odzwierciedleniem naszego zamiłowania do sztuki operowej oraz ciężkiej pracy włożonej w każdy projekt.

Scenografia operowa tworzona dla naszych klientów, pozwala nam przedstawiać Państwu świat dekoracji w taki sposób, aby podczas każdego spektaklu trafiała nie tylko do wyobraźni, ale również do serca. Tworzymy dekoracje z myślą o tym, że budujemy fantastyczne kreacje otoczenia oraz odpowiedni klimat dla każdego spektaklu, dzięki któremu widzowie będą mogli przenieść się do innego świata i wymiaru. Dzięki dekoracjom będziecie mogli Państwo wkroczyć do miejsc, które dostępne są tylko w naszej wyobraźni, są omawiane w opowieściach i bajkach!

Art-Deko - pasja i doświadczenie!

Sztuka operowa była dla nas od zawsze fascynujące. Od setek lat człowiek tworzy sztukę, dzięki której odzwierciedla swoje marzenia, wyobraźnię i alternatywne rzeczywistości, tworzone by móc oderwać się od codzienności. Od wieków tworzymy rzeźby, przepiękne dzieła malarskie oraz spektakle operowe i teatralne, które znane są na całym Świecie.

Odkąd istnieje ludzkość tworzymy również ponadczasową muzykę, która porywa tłumy. Sztuka powinna odzwierciedlać ludzką naturę i nieograniczoną wyobraźnię człowieka., dzięki której może tworzyć rzeczy niepowtarzalne i wyjątkowe. I o to właśnie chodzi. Sztuka powinna trafiać do serc i wyobraźni widzów i odbiorców.

Taką właśnie sztukę pragniemy współtworzyć, produkując scenografię operową i dekoracje na potrzeby spektakli operowych. Dlatego każdego dnia pragniemy docierać do najbardziej wymagających odbiorców, poprzez sztukę tworzenia dekoracji. Mamy świadomość, że właśnie w ten sposób możemy spojrzeć na Świat zupełnie z innej strony.

A dzięki sztukom operowym, możemy doświadczyć nieprawdopodobnych przygód, przenosić się w przeszłość i przyszłość, jeśli mamy na to ochotę. Do miejsc, które odkrywamy wyłącznie w naszej wyobraźni.

Scenografia i dekoracje operowe Art-Deko

Mówi się, że człowieka, który ciężko pracuje możesz poznać po jego dłoniach i pracy, którą wkłada każdego dnia, a nie po słowach, którymi się określa, przechwalając się, że jest wielkim specjalistą. Art-Deko to ciężka praca i dekoracje operowe, które nie powstają lekką ręką, a są projektowane przez artystów - scenografów oraz naszych doświadczonych pracowników - specjalistów od tworzenia i wykańczania scenografii z wielką precyzją oraz dbałością o szczegóły podczas pracy.

Każdego dnia pracujemy nad świetnymi projektami scenografii dla naszych klientów, którzy podobnie, jak my, nie lubią kompromisów. Dlatego nie wybierają ceny ponad jakość, a jakość ponad cenę, ponieważ dla naszych klientów liczy się przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. Wiedząc czego oczekują nasi klientci, dbamy każdego dnia o to, aby wszystkie projekty były tworzone z dbałością o najdrobniejsze detale, zgodnie z wytycznymi.

CHCECIE WIEDZIEĆ DLACZEGO ZAUFAŁO NAM TAK WIELU KLIENTÓW? POZNAJCIE NASZE PORTFOLIO ORAZ REALIZACJE, KTÓRE MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ TWORZYĆ! ZNAJDZIECIE ODPOWIEDŹ NA TO PYTANIE!

Latający Holender – Theater An Der Wien

Morbisch 2017 – Ptasznik Z Tyrolu