Rzeźby styropianowe

Realistyczne rzeźby trójwymiarowe

Rzeźby styropaniowe

Nasze rzeźby ze styropianu wykonujemy również z wysokiej jakości materiałów, przygotowanych specjalnie do obróbki mechanicznej na frezarce pięcioosiowej, która precyzyjnie i z dbałością o detale, frezuje dowolny kształt. Możliwości wytwarzania dowolnego rozmiaru elementów, Art-Deko Sp. z o. o. posiada jedyną w swoim rodzaju maszynę, dzięki której projektujemy i wytwarzamy rzeźby kilkudziesięciocentymetrowe oraz te kilkunastumetrowe.

Rzeźby styropianowe to bardzo popularne rozwiązanie, szczególnie podczas różnego rodzaju eventów, wystaw, spektakli teatralnych czy operowych. Lekkość styropianu oraz możliwość tworzenia figur, które można składać i rozkładać w dowolny sposób, dzięki projektowaniu poszczególnych elementów składowych figur styropianowych, pozwala na bardzo łatwy transport i możliwość prostego montażu i demontażu .

Jednymi z naszych wspaniałych i olbrzymich realizacji, są dekoracje, wykonywane przez Deko-Bau na potrzeby Festiwalu Mörbisch am See, który jest prestiżowym wydarzeniem kulturalnym, znanym w całej Europie.

Nasze projekty rzeźb styropianowych

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego klienci z chęcią wybierają markę Art-Deko, aby zrealizować wysokobudżetowe projekty, zobacz nasze portfolio rzeźb styropianowych. Do tej pory obsługiwaliśmy klientów z wielu branż. Oferujemy rzeźby akrylowe, wykorzystywane zarówno podczas spektakli teatralnych i operowych oraz podczas eventów i róznego rodzaju wystaw. Dzięki naszym nowoczesnym urządzeniom, możemy wykonać dowolne rzeźby i figury styropianowe.

RZEŹBY STYROPIANOWE