Świat scenografii teatralnej i operowej w zasięgu Twojej ręki!

Firma  Art-Deko Sp. z o.o. to firma ściśle współpracująca  z Deko-Bau Sp. z o.o. – międzynarodowym przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją nietypowych i wyjątkowych produktów dla swoich klientów. Jako jedne z nielicznych firm w Polsce, produkujemy scenografie teatralne, dekoracje operowe, dekoracje eventowe, jak również aranżacje w muzeach i innych ośrodkach kulturowych. Naszą działalność opieramy o wyjątkowo bogatym doświadczeniu, znajomości branży, w której działamy oraz wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii podczas tworzenia naszych produktów. Nowoczesne procesy technologiczne oraz maszyny i urządzenia, pozwalają nam dostarczać produkty najwyższej jakości, najbardziej wymagającym klientom, dla których liczy się nie tylko efekt końcowy, ale również odpowiednia jakość i terminowość wykonania. Od początku działalności Art-Deko Sp. z o.o. skupia się na doskonaleniu własnych umiejętności oraz ciągłej rozbudowie parku maszynowego, który pozwala nam tworzyć niepowtarzalne dekoracje teatralne i operowe. Natomiast nasza wykwalifikowana kadra pracowników, tworzy projekty i scenografie, które nie mają sobie równych.
 
Dekoracje to możliwość zatopienia się w niezbadanych zakątkach wyobraźni. Pozwalają przedstawić światy, historie i alternatywne rzeczywistości, które nie istnieją. Dzięki wyobraźni scenarzystów i umiejętnościom naszych artystów możemy dowolnie kształtować te światy i przedstawiać Wam najskrytsze marzenia, pragnienia i niezbadane zakątki, w których żyją mityczne stworzenia, elfy, czarodzieje, królowie i rycerze. Scenografia pozwala nam również pokazywać bajki i baśnie, które znamy tylko z książek i bajek dla dzieci, czytanych na dobranoc.  To nie tylko tworzenie dekoracji. Razem z naszymi klientami opowiadamy historię zachwycającą odbiorców, którzy pragną przeżyć niezapomniane wrażenia.
Moglibyśmy mówić o naszej pracy naprawdę dużo. To nasza codzienność. Jesteśmy zafascynowani ciągłym rozwojem i projektowaniem nowych realizacji, dostarczanych przez naszych klientów każdego dnia. Dzięki realizacji setek projektów, które mieliśmy przyjemność wykonywać w postaci dekoracji dla teatrów, scenografii operowych, czy eventowych, posiadamy nie tylko doświadczenie, ale również bardzo cenną wiedzę na temat wymagań i oczekiwań naszych klientów, którymi są teatry i opery w całej Polsce i Europie. Realizowaliśmy projekty dla klientów w Austrii i Niemczech. Mieliśmy również niezwykłą przyjemność tworzyć scenografię dla popularnych spektakli i widowisk dla największych produkcji teatralnych, operowych czy filmowych. 
 
Szczególny prestiż oraz uznanie przyniosło nam stworzenie, na przełomie minionych lat, dekoracji dla największego w Europie Festiwalu muzycznego na wodzie – Seefestspiele Morbisch, znajdującego się w Austrii. Praca nad tym fascynującym i ujmującym projektem, możecie Państwo obejrzeć poniżej. 

 Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą w zakresie produkcji dekoracji teatralnych, scenicznych, czy muzealnych serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy w Lubinie, gdzie z przyjemnością oprowadzimy po hali produkcyjnej, pokażemy nasz nowoczesny park maszynowy i zaprezentujemy proces powstawania dekoracji. Na życzenie klienta nasi projektanci i konstruktorzy, przyjadą do Państwa, aby porozmawiać na temat najnowszych rozwiązań i zaprezentować nasze propozycje projektowe.

Dekoracje teatralne to sztuka przedstawiania wyobraźni w rzeczywistym świecie

Za każdym razem, gdy odwiedzicie Państwo Teatr Narodowy w Warszawie czy Wrocławską Operę będziecie mogli podziwiać dekoracje teatralne, które na potrzeby spektakli i przepięknych wydarzeń teatralnych i operowych, wykonała nasza firma. Jesteśmy dumni, że możemy się Państwu pochwalić tym faktem, ponieważ zawsze gdy mamy przyjemność współpracować z tak wspaniałymi klientami, którzy darzą naszą firmę zaufaniem, zawsze możemy poszczycić się owocną współpracą i projektami, które zachwycają widzów na każdym spektaklu. Nie jest prawdą, że to wyłącznie spektakl i aktorzy stwarzają odpowiednią atmosferę, ponieważ czym byłoby każde wydarzenie, gdyby nie scenografia teatralna czy dekoracje, które współistnieją z duchem całego spektaklu?  Nie możemy zapominać nigdy, że w Art – Deko pracują doświadczeni pracownicy,  którzy tworzą wyjątkowe i niepowtarzalne aranżacje dla każdej sztuki teatralnej czy operowej, a ich wyobraźnia jest dosłownie nieograniczona. Dekoracje teatralne i operowe Art-Deko, to solidne i sprawdzone konstrukcje na długie lata!