Dekoracje teatralne

Scenografia teatralna, która wzbudza zachwyt.

Fascynujące dekoracje. Wyjątkowa scenografia.

Dekoracje teatralne, wykonywane przez Art-Deko, przeniosą Cię do innego Świata. Sprawimy, że niesamowite przeżycia, których doświadczysz podczas każdego spektaklu, będą niezapomnianym wydarzeniem dla Ciebie oraz Twoich znajomych, rodziny i wszystkich widzów. Każdego dnia staramy się, aby projektowane przez nas dekoracje, stały się prawdziwymi dziełami sztuki, które uzupełniają magię i niezwykły klimat każdego spektaklu teatralnego i operowego oraz dowolnego przedstawienia czy eventu.

Scenografia teatralna, którą mamy przyjemność tworzyć dla teatrów w całej Polsce, a nawet w Europie, od lat zachwycają widzów z wielu zakątków Świata, a to dla nas niezwykłe wyróżnienie i prestiż, ponieważ daje nam to pewność, że swoją pracę wykonujemy z należytą starannością. Jeżeli widzowie są zachwyceni grą aktorską i podziwiają naszą scenografię z szeroko otwartymi oczami wiemy, że wspólnie z teatrami i operami stworzyliśmy niezapomniane widowisko.

Dekoracje teatralne. Praca i nasza pasja!

Firma Art-Deko Sp. z o.o. zrodziła się z wyjątkowej pasji i pragnienia tworzenia wyjątkowych i niepowtarzalnych dekoracji teatralnych, które będą zachwycały widzów w całej Polsce. Dzięki naszemu wspaniałemu rozwojowi, obecnie scenografie naszej firmy, mogli i mogą podziwiać widzowie i odwiedzający, z całej Europy.

W naszym portfolio posiadamy wiele fantastycznych realizacji, z których każda była dla nas wyjątkową przygodą i niesamowitym przeżyciem emocjonalnym, ale również biznesowym. Nasza scenografia teatralna, wzbudza zachwyt i emocje u każdego widza i jest dla każdego niezapomnianą cząstką każdego spektaklu. To właśnie dzięki naszym dekoracjom, widzowie mogą przenieść się w przyszłość albo poznać odległą przeszłość. Podczas wystaw oraz eventów, nasze dekoracje wpływają na odwiedzających, przenosząc ich w przeróżne zakątki czasu i przestrzeni, ale przede wszystkim uczą i bawią.

Scenografia teatralna wczoraj, dziś i jutro...

Spoglądając na nasze projekty i realizacje, odnosimy wrażenie, że wiele z nich, odzwierciedla nie tylko naszą pracę i włożony trud w ich stworzenie. Mamy wrażenie, że są one częścią historii firmy Art-Deko i uzupełniają nasze doświadczenie oraz wiedzę na temat projektowania i budowania niepowtarzalnych scenografii teatralnych. Czym jednak byłaby firma bez zaufanych pracowników i artystów? To właśnie nasz zaufany personel sprawia, że scenografia teatralna, którą tworzymy, jest tak wspaniała i niepowtarzalna. Dzięki naszym artystom, dekoracje i całe scenografie, tworzone dla naszych wspaniałych klientów, są odzwierciedleniem naszej pasji i ciężkiej pracy, którą wkładamy w każdy projekt.

Czym byłaby również firma Art-Deko bez naszych zaufanych klientów. To dzięki Państwa projektom i zaufaniu, którym obdarzyliście nas podczas realizacji Waszych pomysłów, mieliśmy przyjemność doświadczyć wspaniałych i kreatywnych projektów oraz zdobywać nowe doświadczenia podczas tworzenia nowych scenografii. Tak naprawdę każda scenografia teatralna, jest unikalna i niepowtarzalna, dlatego praca z naszymi klientami, zawsze jest dla nas nowym i fascynującym wyzwaniem.

Czym dla nas jest dekoracja teatralna? To sztuka przedstawiania dekoracji w taki sposób, aby trafiła prosto do serca i wyobraźni widza. To sztuka tworzenia niespotykanego otoczenia, dzięki któremu odbiorcy będą mogli przenieść się do innego Świata i wkroczyć do miejsc, które są dostępne wyłącznie w wyobraźni, mitach i opowieściach.

Art-Deko Sp. z o. o.
Z miłości do teatru...

Kultura i sztuka od zawsze fascynowały człowieka. Od setek lat człowiek tworzy dzieła malarskie, rzeźby, wystawia spektakle teatralne i sztuki, które przeszły już do historii naszych dziejów. Komponujemy ponadczasową muzykę i sprawiamy, że trafia ona do serc i umysłów słuchaczy. A przecież o to właśnie chodzi. Sztuka powinna trafiać prosto do serca i wyobraźni, która kieruje naszym życiem. To dzięki niej tworzymy niepowtarzalne obrazy i projektujemy zapierające dech w persiach dekoracje, które zachwycają widzów i sprawiają, że przenoszą się do zupełnie innego Świata i wymiaru.

Każdego dnia staramy się dotrzeć do serc i wyobraźni widzów poprzez nasze dekoracje teatralne, ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie spojrzeć przez Świat zupełnie inaczej niż robimy to każdego dnia, zmagając się z naszą codziennością. Dzięki spektaklom teatralnym i operowym, możemy przeżywać fascynujące przygody i przenosić się do miejsc, których nigdy nie poznamy, nie odwiedzimy i nie będziemy mogli obejrzeć, ponieważ nie istnieją naprawdę - tylko w naszej wyobraźni...

Nasze projekty scenografii i dekoracji

Ktoś kiedyś powiedział, że człowieka pracującego poznasz nie po tym, co o sobie mówi, ale po jego rękach i pracy, którą wkłada każdego dnia w tworzenie niepowtarzalnych projektów. Dekoracje teatralne Art-Deko to jedne z tych realizacji, o których można powiedzieć, że są tworzone z pasją i z sercem, ale również z niezwykłą precyzją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Każdego dnia produkujemy dekoracje dla naszych wymagających klientów. Nie lubimy kompromisów pomiędzy jakością i tworzeniem nowych projektów. Dla nas liczy się każdy detal i możliwość stworzenia niepowtarzalnego projektu. Dlatego każda nasza dekoracja, wykonana jest z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy element układanki. Dzięki temu macie Państwo pewność, że Art-Deko, nie robi jakoś, ale z dbałością o najwyższą jakość...

POZNAJCIE NASZE REALIZACJE I PRZEKONAJCIE SIĘ DLACZEGO TAK WIELU KLIENTÓW JUŻ NAM ZAUFAŁO!

Latający Holender – Theater An Der Wien

Morbisch 2017 – Ptasznik Z Tyrolu