Rzeźby akrylowe

Realistyczne rzeźby trójwymiarowe

Figury akrylowe, które żyją swoim życiem...

Elementy akrylowe to coraz popularniejsza forma, która umożliwia dopełnienie każdej aranżacji wnętrza oraz scenografii. Realistyczny wygląd rzeźb akrylowych sprawia, że są one wykorzystywane jako alternatywa dla rzeźb tradycyjnych oraz innych form, które są wytwarzane ręcznie oraz w inny sposób, który wymaga o wiele więcej czasu. Nasze rzeźby wytwarzamy przy pomocy pięcioosiowej frezarki o wysokiej wydajności, dzięki której możemy wytwarzać dowolne elementy o różnych gabarytach oraz detalach. W przypadku drobnych i bardzo wymagających detali, mamy praktycznie nieograniczone możliwości.

Rzeźby akrylowe firmy Art-Deko Sp. z o. o., to inspirujące kształty, które wspaniale łączą się z każdą aranżacją. Projektując nasze rzeźby, zawsze kierujemy się bogatym doświadczeniem i możliwością stworzenia dowolnej figury i kształtu, dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu i profesjonalnym maszynom, które umożliwiają nam stworzyć dowolną rzeźbę. Dzięki naszym możliwościom technologicznym, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz możliwości, bez konieczności poszukiwania kompromisów. Nasze możliwości projektowania i wytwarzania, są niemal nieograniczone.

Produkcja realistycznych rzeźb akrylowych

W naszej pracowni, projektujemy i wytwarzamy figury akrylowe z dbałością o najdrobniejsze detale. Kształtujemy każdą rzeźbę, na podstawie dokładnego planu. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i techniki 3D, dzięki którym możemy uzyskać tak wyjątkową doskonałość każdej rzeźby akrylowej, a dzięki złożonej pracy naszej 5-osiowej frezarki, uzyskujemy płynną i stabilną pracę, aby każdy nasz klient mógł być pewny, że stworzymy niepowtarzalne rzeźby akrylowe.

Rzeźby akrylowe, które zachwycają!

Bez względu na to, czego potrzebujesz, nasz park maszynowy będzie gotowy dla Ciebie i Twojego projektu. Według ścisłych wytycznych stworzymy figury akrylowe, dzięki którym uświetnisz każdą uroczystość, wystawę, event i każdą scenografię, która będzie wymagała kreatywnych rozwiązań.

Z najwyższą precyzją i starannością wykonujemy rzeźby akrylowe, które prezentują się niczym prawdziwe dzieła sztuki. Nie boimy się tego stwierdzenia, ponieważ nasze rzeźby, tworzymy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu jesteśmy w stanie odzwierciedlić naturalne kształty wybranego obiektu. Dlatego czy są to twarze osób, kłosy zboża, figury zwierząt czy ogromne rzeźby ludzkie, dzięki naszej precyzyjnej frezarce, jesteśmy w stanie odwzorować najdrobniejsze detale każdego projektu.

Nasze projekty rzeźb akrylowych

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego klienci z chęcią wybierają markę Art-Deko, aby zrealizować wysokobudżetowe projekty, zobacz nasze portfolio rzeźb akrylowych. Do tej pory obsługiwaliśmy klientów z wielu branż. Oferujemy rzeźby akrylowe, wykorzystywane zarówno podczas spektakli teatralnych i operowych oraz podczas eventów i róznego rodzaju wystaw. Dzięki naszym nowoczesnym urządzeniom, możemy wykonać dowolne rzeźby i figury akrylowe.